Fitness

Pilates

Pilates to zajęcia, które są dobre dla każdego bez względu na wiek czy stan zdrowia. Poprzez prawidłowe wykonywanie ćwiczeń możesz wysmuklić swoją sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej bez obciążania kręgosłupa, co często jest spotykane przy ćwiczeniach aerobikowych.
Pilates doskonale wzmacnia mięśnie całego ciała (brzucha, ramion, grzbietu, miednicy, nóg). Uczy prawidłowego oddychania, które wpływa na utrzymanie prawidłowej równowagi w ciele. Są to zajęcia niezwykle efektywne, gdyż łączą w sobie ćwiczenia siłowe, jogę i balet. Polegają na rozciąganiu, spinaniu i rozluźnianiu mięśni. Dzięki nim poprawimy elastyczność, siłę, świadomość i koordynację ruchową swojego ciała. Zajęcia rozpoczynają się od spokojnej rozgrzewki, następnie koncentrujemy się na ćwiczeniach wzmacniających, które są domeną pilates. Koniec zajęć jest zarezerwowany dla ćwiczeń rozciągających.
Są to zajęcia dla każdego z nas!
Serdecznie zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Tomasza Winnickiego – Mistrza Polski w Kulturystyce Klasycznej, z którym nasza szkoła współpracuje! Aby dołączyć do grupy prosimy o bezpośredni kontakt z Tomkiem pod nr telefonu: 783 25 80 91.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA