Nabory – sezon 2017/2018

Nabory – sezon 2017/2018

Rozpoczynamy nabory na nowy sezon taneczny 2017/2018. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do nowych grup początkujących (Pasjonat – Start).

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 września (piątek) o godz. 18:00 w ZSO Chopin przy ul. 15 sierpnia 4. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie.

Grupy ubiegłoroczne  (Pasjonat oraz Pasjonat-Sport) z kolei rozpoczynają zajęcia w tygodniu między 11 a 15 września. Szczegóły zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Nabory - sezon 2017/2018

Pasjonat – START

Zajęcia dla dzieci obejmujące podstawy różnych form tanecznych przekazywane w formie zabawy. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat muzyki i tańca wykorzystując ich naturalne zdolności ruchowe. Uczymy koordynacji ruchowej oraz umiejętności naśladowania i wykonywania prezentowanych przez instruktora kroków. Dzieci biorą udział w pokazach i turniejach tanecznych zdobywając medale i puchary.

Pasjonat

Zajęcia dla dzieci, które pierwsze kroki taneczne mają już za sobą. Brały udział w pokazach i turniejach tanecznych i chcą doskonalić się oraz zdobywać swoje pierwsze klasy taneczne.

Pasjonat – SPORT (Uczniowski Klub Tańca Towarzyskiego)

Zajęcia dla dzieci, które taniec towarzyski trenują od minimum 2 lat i regularnie startują w turniejach tanecznych Mazowieckigo Związku Tańca Sportowego oraz Federacji Tańca Sportowego.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA