Pozdrowienia z obozu tanecznego Pasjonat

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników tańca towarzyskiego z naszego tegorocznego obozu tanecznego PASJONAT

Spędziliśmy wiele godzin na sali tanecznej przy doskonaleniu naszego warsztatu tanecznego. Wszyscy ciężko pracowali i zrobili duże postępy. Z tańców standardowych ćwiczyliśmy: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego i quickstepa, a z tańców latynoamerykańskich: sambę, cha-chę, rumbę i jive’a. Mieliśmy okazję trenować pod okiem wspaniałych trenerów między innymi Mateusza Brzozowskiego i Justyny Możdżonek – aktualnych Mistrzów Świata w 10-ciu tańcach. Na zakończenie ostatniego terningu Mateusz z Justyną zatańczyli dla nas specjalny pokaz. Taniec naszych mistrzów wzbudził wiele emocji, pobudził naszą wyobraźnię i zmotywował do dalszej ciężkiej pracy. Otrzymaliśmy mnóstwo cennych informacji i jesteśmy niezwykle zmotywowani do kolejnego sezonu tanecznego. 

Oprócz treningów znaleźliśmy również czas na gry, zabawy, ogniska czy wycieczkę do aquaparku i centrum zabaw. Każdą wolną chwilę przeznaczyliśmy na aktywny odpoczynek na powietrzu, w tym na zabawy w basenie. Kulminacyjnym momentem wyjazdu były nocne podchody połączone z ogniskiem. To świetna zabawa i ciekawe przeżycie dla wszystkich uczestników.

Obóz minął nam bardzo szybko i już nie możemy się doczekać kolejnego. Pozdrawiamy wszystkich miłośników tańca i zachęcamy do wstąpienia w szeregi tancerzy Szkoły Tańca Pasjonat oraz Uczniowskiego Klubu Tańca Pasjonat. Nabory już wystartowały i nie ma na co czekać.

Dołączcie do nas!

Do zobaczenia na parkiecie!
PASJONACI

Wieczorne zajęcia

Kumpele

Zajęcia_z_Mateuszem_Brzozowskim

lekcja_z_Mistrzem

lekcja_z_Mistrzynią

tańce_przy_ognisku

obozowy_hit

wygłupy_przy_ognisku

ciężko_pracujemy

walc_angielski

rumba_jest_wymagającym_tańcem

centrum_zabaw

takie_tam_w_drodze_do_sklepu

ćwiczymy_postawę

praca_bioder_w_rumbie

walc_angielski_w_parach

pierwszy_trening

Zakończenie_obozu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA